O nás

Divine Art je umělecká značka,  založená výtvarnicí filmových a divadelních kostýmů, scénografkou MgA. Simonou Krompholc v r. 2010, značka se od počátku specializuje na  návrhování a tvorbu unikátních a originálních autorských společenských šatů a bot .

Navazujeme na rodinnou tradici z r. 1941,

Ateliér Divine Art připravuje v roce 2024 limitované kolekce  tisků na textil , kolekce originálních ručně malovaných a vyšívaných šatů a  bot , pro výrobu  používíme výhradně přírodní luxusní  materiály.

Atelier se odkazuje na pokračování rod. značky J. Krompholc  r. 1941,

navazujeme na příběh mladého aranžéra, který si splnil sen a otevřel si vlastní obchod s obuví v Kaprově ulici č. 4 Praha I, který po několik let úspěšně provozoval, bohužel jeho sen skončil , když  byl obchod v r. 1948 tehdejšími státními úřady znárodněn. Mladému muži zůstala rodina  a láska pro umění , dál se věnoval  chovu  závodních poštovních holubů,  ti úspěšně vítězili v českých i mezinárodních soutěžích. Navazujeme  na odkaz z roku 1941 a pokračování rod. tradice.Ateliér v současné době připravuje nové prostory v Praze  pro prodej a modely na míru.

Divine Art  se zaměřuje na tvorbu autorských šatů a bot, limitované kolekce tisku na textil a  užitého umění,


navazujeme na rodinnou tradici  z r. 1941.


 připravujeme nové prostory,v minulosti byla adresa našeho ateliéru na Senovážném násměstí 16, Praha 1

Scenography International s.r.o.  2014 -2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!